670039 www.arapcaegitimi.com - "Arapça ile ilgili ne varsa..."
 
ZİYARETÇİ DEFTERİ
 
Adınız Soyadınız: * E-mail Adresiniz: *
Mesajınız: *
Güvenlik Kodu : *
( * ) ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.
721952 »
 
  
 
 
Toplam Mesaj : 280 Toplam Sayfa: 14 Bulunduğunuz Sayfa: 4
 
şerife altınöz
kullanıcı adımı ve şifremi unuttuğum için giriş yapamıyorum yeni şifre alamıyorum saygılar
Mesaj Tarihi : 24 Ocak 2017 Salı  
Ümmigülsüm büyük
Üye girişi yapamıyorum neden
Mesaj Tarihi : 08 Ocak 2017 Pazar  
şeyma ışıcık
Hizmetlerimiz mükemmel saygıdeğer hocam.Turkiye nin ve Dunyanin dört bir yanına yayılmasını diliyorum bu hizmetlerin.Cennet olsun inş karşılığı emeklerinizin.
Mesaj Tarihi : 02 Ocak 2017 Pazartesi  
Nebahat Harmanbeli
Anadolu üniversitesi İlahiyat Önlisans öğrencisiyim arapçada çok zorlanıyordum sitenizde arapça dersleri vermeniz benim için gerçektende çok makbule geçti çok teşekkür ederim Allah sizden razı olsun .
Mesaj Tarihi : 31 Aralık 2016 Cumartesi  
özge özay
hocam şu beyne yedeykleri bize sunduğunuz için, durusları set halinde alma fırsatı verdiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim size. Allah emeklerinizin karşılığını cennet olarak versin. saygılarımla..
Mesaj Tarihi : 14 Aralık 2016 Çarşamba  
Mehmet
Selamın aleyküm Ben mehmet aöf 1.sınıf öğrencisiyim. Hiç arapça bilmem ancak Salih hocanın derslerini dinleyerek biraz da korku vardı içimde çevreden zor falan dediler ama derslere başlayınca hiçde zor gelmedi güzelde anlatıyordu ta ki cem(çoğullar) i anlatıncaya kadar çünkü ilerde anlatacam dedi 50 video var elimde 50 sinide izledim başka yok anlatılmamıştır. Sadece çoğullarda değil fiiller harf(edat) ben hiç bulamadım. Varsa bana yardımcı olun yoksa ben size yardımcı olmuş olayım. Fi emenillah
Mesaj Tarihi : 04 November 2016 Friday  
gökcen orhan
selamlar .öncelikle bu faydalı site için teşekkür ediyoruz .ancak sitenizde ses dosyaları çalışmıyor metin ve video takip etmek şu an mümkün değil. bir de kavaidül müyessera adlı kitabın metinleri seslendirilmişti onlara ulaşmak isteriz. allaha emanet olun iyi çalışmalar.
Mesaj Tarihi : 21 October 2016 Friday  
ali öz
Veyya fon müziksiz bir versiyon yükleyin. Allah razı olsun.
Mesaj Tarihi : 09 October 2016 Sunday  
ali öz
Aziz kardeşlerim. Allah sayinizi mubarek kılsın. Çok güzel bir hizmet. Ancak ne olursunuz şu fon müziğini kaldırın. Kelime ve manayı anlamama negatif tesir ediyor. Allaha emanet olun.
Mesaj Tarihi : 09 October 2016 Sunday  
Muhammet Halis
sayın hocam sitenize üye olmamıza rağmen giriş yapamıyorum. El arabiyetül Beyne yedek kitablarımızın 1. ve 2. bölümlerinin disk kayıtları ve ya flaş disk kopyalarını temin etmek istiyorum .Yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler şimdiden
Mesaj Tarihi : 29 September 2016 Thursday  
Alpaslan inan
Derssler iki aydır 115 te kaldı bu arada 114 yok ne zaman yeni bölümler yayınlanacak bekliyorum. Guzel bir hizmet ALLAH razı olsun yani cezakellahu bi hayr çok faydalanıyorum
Mesaj Tarihi : 25 September 2016 Sunday  
süleyman demir
Selamun aleykum hocam site ye giriş yapamiyorum daha once uyeydim bilgilerimi unutmus olabilirim
Mesaj Tarihi : 04 September 2016 Sunday  
adem saylan
selamun aleyküm hocam. öncelikle Allah sizden razı olsun. yaptığınız hizmetlerin ecrini Allah fazlasıyla versin. şuan hiç bir yüksek düzey ses dosyalarını açamıyorum. daha önce bir kısmını dinlediğim yüksek düzey ses dosyalrını da dinleyemiyorum. Allah yardımcınız olsun.
Mesaj Tarihi : 03 September 2016 Saturday  
sema nur
Üye olmak için form doldurdum ama 24 saati geçmesine rağmen hala onay gelmedi
Mesaj Tarihi : 19 August 2016 Friday  
Ersel KOLAY
Üstadım büyük sünüz mobil destekde geldi Kitab el asasi kitao 2 ve kitap 3 e mobil destekle devam. Çok teşekkürler Allah razı olsun. Siteniz için katkıda bulunma fırsatımız olursa her türlü yardımı yapmaya açığım. Saygı ve hürmetle
Mesaj Tarihi : 02 August 2016 Tuesday  
Rahime Guzen
Hocam sayfanıza üye olmak istedim ama yapamadım. Bu konuda beni bilgilendirir misiniz
Mesaj Tarihi : 22 July 2016 Friday  
oğuzhan
SAYIN SALİH HOCAM HERKES İÇİN ARAPÇA TEMEL DÜZEY DERSLERİNE AİT VİDEOLARINIZI YOU TUBE DEN TAKİP ETMEKTEYİM. BAHSETMİŞ OLDUĞUNUZ KİTAPLARLA İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTİYORUM.
Mesaj Tarihi : 13 July 2016 Wednesday  
özkan avcı
Hocam derslerinizi takip ediyorum... yüreğinize sağlık başlangıç seviyesi için aldığımız kitabın birinci cildi bittikten sonra devam edecek misiniz ? 2 nci cildin kitabını temın edelim mi? saygılarımla...
Mesaj Tarihi : 21 June 2016 Tuesday  
meral
selamun aleykum hocam. temel düzey ses kayıtlı derslerinizi cep telefonumdan dinlemek istiyorum fakat açtığım dersleri dinleyemiyorum neden acaba akıllı telefondan dinleyemiyorum yardımcı olursanz sevinirim. Allah razı olsun.
Mesaj Tarihi : 20 May 2016 Friday  
Nevzat Güdek
Kitap seti kaç lira,nasıl alabilirim.
Mesaj Tarihi : 04 May 2016 Wednesday  
Copyright © 2012 - www.arapcaegitimi.com - Her hakkı saklıdır. Tasarım ve Programlama: Erensoft