497288 www.arapcaegitimi.com - "Arapça ile ilgili ne varsa..."
 
ZİYARETÇİ DEFTERİ
 
Adınız Soyadınız: * E-mail Adresiniz: *
Mesajınız: *
Güvenlik Kodu : *
( * ) ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.
784376 »
 
  
 
 
Toplam Mesaj : 257 Toplam Sayfa: 13 Bulunduğunuz Sayfa: 7
 
fatih arı
dersleri indirebiliyormuyuz acaba ?
Mesaj Tarihi : 13 April 2015 Monday  
rıdvan varlı
Selamün Aleyküm hocam bende ravza yayınları durûsu’l-luğati’l-arabiyye serisi 4 cilt var bunlar farklı mı acaba
Mesaj Tarihi : 11 March 2015 Wednesday  
yükselulaş
saygılar sayfanıza üye oldum ama bir türlü iletişime geçemedim telefon varsa karşılıklı konuşursak çözebiliriz e postaya tel yazarsanız arayabilirim bir an önce derslere geçmek istiyorum.fazla bilgisayar bilgimde yok sorun çıkınca çözemiyorum
Mesaj Tarihi : 10 March 2015 Tuesday  
rıdvan varlı
Selamün Aleyküm hocam Allah sizden razı olsun. kaynakların nereden temin edileceğine ilişkin bir bilgi yok. Bu kaynakları nereden temin edebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj Tarihi : 09 March 2015 Monday  
Osman Bölükbaşı
Selamün Aleyküm,yapmış olduğunuz hizmetten dolayı Allah Razı olsun. Derslere yeni başlıyorum, ancak sitede derslerin takip edildiği kaynakların nereden nasıl temin edileceğine ilişkin bir bilgi yok. Bu kaynakları nereden temin edebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygı ve Selamlarımla...
Mesaj Tarihi : 25 February 2015 Wednesday  
Sema Baybura
Allah razı olsun. Derslerinizden birçok öğrenci faydalanıyor.
Mesaj Tarihi : 21 February 2015 Saturday  
Telefon Kılıfları
Web siteniz beğenerek ziyaret ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla...
Mesaj Tarihi : 16 February 2015 Monday  
kadir kartalcı
Merhaba, derslere yeni başlayacağım, ancak sitede derslerin takip edildiği kaynakların nereden nasıl elde edileceğine ilişkin bir bilgi mevcut değil. Bu seti nereden elde edebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla...
Mesaj Tarihi : 11 February 2015 Wednesday  
alaaddin büyük
telefonda açabilmem için hangi program gerekli ses dosyalarını dinleyemiyorum s4 mini
Mesaj Tarihi : 09 February 2015 Monday  
kudret coşkun
selamun aleyküm.siteniz çok faydalı Allah razı olsun.Temel düzeydeki kitabı nerede bulabilirim.yardımcı olur musununuz?
Mesaj Tarihi : 31 January 2015 Saturday  
kudret coşkun
yeni başlayacağım inşallah derslere fakat sitede sesli derslere ulaşamadım yardımcı olur musunuz
Mesaj Tarihi : 30 January 2015 Friday  
sevinç sevil
İyi çalışmalar Allah razı olsun ben yeni üye oldum dersleri ve rafyoyu nasıl dinleyebilirim şuan açmaya çalışıyorum açamadım android telefon dan olmaz mı cevabınız için çok teşekkür ederim
Mesaj Tarihi : 10 January 2015 Saturday  
handan nesrin
\'El-Kitabu’l - Esasi Fi Ta’limi’l – Luğati’l – Arabiyyeti Li Ğayri’n kitabı nasıl ele edebilirim.
Mesaj Tarihi : 05 January 2015 Monday  
Abdurrahman
Allah razı olsun. Sesli derslerde öne ve geriye alınabilinseydi daha güzel olurdu.
Mesaj Tarihi : 30 December 2014 Tuesday  
Muvahhide
Arapca ogrenmek ıstıyorum .
Mesaj Tarihi : 16 December 2014 Tuesday  
ferdi kılıç
Kuranı Kerim\'in kelime kelime meali harika bir hizmet olmuş. Çok istifade edeceğimi umuyorum. Allah sizlerden razı olsun.
Mesaj Tarihi : 24 November 2014 Monday  
tuna nehri
Ders kitaplarına ve eğitim cd lerine nasıl ulaşabilirim.
Mesaj Tarihi : 21 November 2014 Friday  
dilan uğur
Bende katilmak istiyorum yardimci olabilir misiniz
Mesaj Tarihi : 21 November 2014 Friday  
Sara GÜLDAŞ
beğeniyle takip ediyorum
Mesaj Tarihi : 19 November 2014 Wednesday  
Tuğba çınar
Siteyi cok begendim guzel.ama cikmis sorulardanda eklenirse cok dha guzel olur
Mesaj Tarihi : 13 September 2014 Saturday  
Copyright © 2012 - www.arapcaegitimi.com - Her hakkı saklıdır. Tasarım ve Programlama: Erensoft